Kargo ve Teslimat

www.zerokitap.com üzerinden yapacağınız 850TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ödemezsiniz. 850TL altındaki siparişlerinizde seçeceğiniz kargo firmasına göre otomatik olarak ödeme tutarınıza eklenmektedir.

Siparişim ne zaman kargoya verilir?

Hafta içinde vermiş olduğunuz siparişler seçtiğiniz kitaplara göre belirtilen gün içerisinde kargoya verilecektir. Sonrasında verilen siparişler ise bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar resmi tatil günleri verdiğiniz siparişler bir sonraki teslimat gününde kargoya teslim edilir.

Siparişlerimin durumunu nereden takip edebilirim?

Siparişinizi verdikten sonra gerek sipariş onayınız gerekse kargo takip numarası bilgisi gibi tüm süreçleriniz e-posta yoluyla yoluyla tarafınıza iletilmektedir. Dilerseniz üye girişi gerçekleştirdikten sonra siparişlerim bölümünden siparişinizle ilgili tüm süreçleri takip edebilirsiniz.

Kargo durumunu nereden takip edebilirim?

Tarafınıza e-posta ve kısa mesaj yoluyla iletilen kargo takip numaranız ile dilerseniz www.zerokitap.com ’da bulunan “Hesabım-Siparişlerim” bölümü aracılığıyla dilerseniz de İlgili Kargo’nun “Gönderi Takibi” bölümü aracılığıyla kargonuzun tüm süreçlerini takip edebilirsiniz.

Gelen kargo hasarlı ise ne yapmalıyım?

Hasar görmüş kargolar teslim alınmayarak, Kargo yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer yetkili paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, kargo orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme hakkı müşteride mevcuttur. Kargo Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra nakliye şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Kargo kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda info@zerobooksonline.com mail adresine bildirilmelidir. Müşteri Hizmetlerimiz, sorunun çözülmesi için hemen harekete geçecektir.